Bioenerji ile migren ve baş ağrısı tedavisi

Bioenerji ile migren ve baş ağrısı tedavisi

Çağımızın en yaygın görülen hastalıklarının başında migren ve baş ağrıları geliyor. Henüz çocuk yaşlardan itibaren girdiğimiz hayat yarışı içinde yaşadığımız sınav stresi, gelecek endişesi, iletişim bozuklukları vb. birçok etki genç yaşlı birçok insanda psikolojik rahatsızlıklara, psikolojik baş ağrıarına ve migrene sebep oluyor.

Bioenerji uzmanına göre hastalık değil, sistem bozukluğu vardır. Sistemi meydana getiren enerji merkezleri ve enerji akışının sağlandığı meridyenler üzerinde oluşan blokajlar, bedende hastalık semptomları oluşturur. Bu semptomlar bize enerjinin akışın bozulduğunun bilgisinin verir. Bioenerji uzmanı blokajları kaldırıp enerji akışını yeniden sağlar ve iyileşme sürecini başlatır. Bu süreçte beden kendisini onarır ve böylece hastalıklar ortadan kalkar.

Bioenerji uzmanının enerji akışını sağlamasıyla birlikte; eskiden yaşanan stres, üzüntü, endişe, kızgınlık gibi duygularda değişimler olduğu gözlemlenir. İlk seanstan itibaren danışanların olaylara verdiği tepkiler de değişir. İyileşme sürecindeki danışanlar farklı davranışlar sergileyerek, eskiden iç dünyalarında olay olan durumlarla yeniden karşılatıklarında; sakinliklerini koruyabilir ve olayların üstesinden rahatça gelebilir.

Migren, baş ağrısı, psikolojik baş ağrısı gibi fiziksel zihinsel ruhsal her tür hastalığın tedavisine bioenerji ile yardımcı olmak mümkün. Unutmayın, beden kendisini iyleştirmesini zaten biliyor. Siz yeter ki engelleri kaldırın.

0532 232 34 43

Sorunuz mu var? Bizi şimdi arayın

Sorunlarınız ve sorularınız hakkında yardım yada bilgi almak için arayınız.

Bize Ulaşın