Bioenerji ile tüm hastalıklarınızdan kurtulun!

Bioenerji ile tüm hastalıklarınızdan kurtulun!

Bioenerji evrensel yaşam enerjisi ve canlılık akımıdır.

Fiziksel bedenimize eşlik eden bir enerji bedenimiz vardır. Bu enerji bedeni, aura, çakralar ve enerji meridyenlerinden oluşur.Algılanmasını kolaylaştımak adına bunu fiziksel anlamda sinir sistemi ağımıza benzetebiliriz. Bu enerji ağı, hücresel faaliyetler sonucuı açığa çıkan enerjiye eşlik eden bir manyetik alandır ve bedenin içini ve dışını kaplamış biçimdedir.

Hasttalıklar ya da rahatsızlıklar bu enerji bedenindeki enerji akışının denge halinden uzaklaşmasıyla ortaya çıkar ve hastalık olarak algıladığımız bedensel semptomları oluşturur.

Bioenerji terapisiyle enerji bedeninde aura ve çakralar dengelenir aktive ve koordine edilir, enerji meridyenleri üzerindeki blokajlar temizlenir ve bedendeki enerji akışı dengeye getirilir. Böylece rahatsızlığı ortaya çıkaran etkenler temizlenmiş olur ve bundan sonra beden kendisini iyileştirmeye başlar. İyileşme bir süreçtir ve ilk seanstan itiabren başlar seansları tamaladıktan sonra da devam eder. İyileşmeyi sağlayan kişinin özünde bulunan iyileştirici güçtür. Blokajlar ortadan kaldırılıdığında bedenin kendini iyileştirme gücü ortaya çıkar ve iyileşmeyi başlatır. bu bakımdan iyileşme süreci parmak izi gibi her insanın kendine özeldir.

Danışanların şikayeti ne olursa olsun, sistemin bütünü üzerinde çalışılır ve blokajlar ortadan kaldırılır. Böylece danışanın şikayetçi olduğu rahatsızlık dışında, söylediği söylemediği, bildiği bilmediği, tüm rahatsızlıklar iyileşir. Böylece, bioenerji ile tüm hastalıklardan, rahatsızlıklardan kurtulmanız ve iyileşmeniz mümkün olur.

0532 232 34 43

Sorunuz mu var? Bizi şimdi arayın

Sorunlarınız ve sorularınız hakkında yardım yada bilgi almak için arayınız.

Bize Ulaşın