Bioenerji psikolojik rahatsızlıklara iyi gelir mi?

Bioenerji psikolojik rahatsızlıklara iyi gelir mi?

Bioenerji; ruh, beden, zihin bütünlüğünü sağlamaya yardımcı olur.

Hayatı yaşarken karşılaştığımız zorluklar, hastalıklara, rahatsızlıklara ve hayat kalitemizin düşmesine neden olur,

Karşımıza çıkan engelleri bazen kolaylıkla aşabilirken bazense birçok kez denememize rağmen engelin üstesinden gelmeyi öğrenemeyiz, farklı yolları denemek yerine başarama duygusunu öğrenip kendimizi başarısız olarak etiketleriz, ve bundan sonra işler daha içinden çıkılmaz bir hal alır.

Bioeneri seanslarıyla danışanın, hormonal dengesi sağlanıp, beyin dalgaları (alfa beyin dalgaları) seviyesine getirilerek, iyileştirici ve sakinleştirici süreç başlatılmış olur. Bu süreç içerisinde beyin daha sakin düşünmeye uyum sağlar, beynin içerisindeki stres gevezeliği ve bizi harekete geçirmekten alıkoyan düşünceler, sessizleşir, azalır ve bunun sonucunda kendimizi harekete geçmeye hazır halde buluruz. Son olarak bize kalan fırsatları değerlendirmektir.

Sakin düşünce yapısına uyum sağlayan zihin ve beden kendi kendini iyileştirerek fiziksel rahatsızlıkları iyileştirdiği gibi, psikolojik rahatsızlıkları da iyileştirmiş olur.

Bioenerji psikolojik tedavi görenlerin de tedavileriyle eşzamanlı olarak kullanabileceği tedavi sürecini hızlandıran hiç bir yan etkisi olmayan bir yöntemdir.

Amacımız ilaçlara bağımlı bir hayat yerine, özgür bir hayat yaşamanızı sağlamak.

Amacımız ilaçlara bağımlı bir hayat yerine, özgür bir hayat yaşamanızı sağlamak.

İhtiyacanız olan iyileştirici güç, içinizde!

0532 232 34 43

Sorunuz mu var? Bizi şimdi arayın

Sorunlarınız ve sorularınız hakkında yardım yada bilgi almak için arayınız.

Bize Ulaşın